Wszystkim dzieciom, rodzicom, dziadkom oraz personelowi przedszkola życzymy wspaniałych wakacji! dużo słońca i uśmiechu! Wypoczywajcie tak, jak lubicie! Dbajcie o siebie i bezpiecznie wracajcie do nas po wakacjach!
Serdecznie zapraszamy 25 czerwca na godz. 16.00 na zebranie rodziców dzieci, które 1 września po raz pierwszy przyjdą do przedszkola.
Czytaj więcej