Wznowienie pracy przedszkola

Od 6 maja 2020r. przedszkole wznawia pracę. Przedszkole będzie czynne w godzinach 7.00 - 16.00. Grupy będą liczyły do 12 dzieci. Pierwszeństwo w przyjęciu do przedszkola mają dzieci rodziców pracujących, którzy nie mają możliwości pracy zdalnej, służba zdrowia, służby mundurowe. Potrzebę przyprowadzenia dziecka do przedszkola proszę zgłaszać do 4 maja 2020r. do godz. 12.00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.