Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Do góry
  
  
  

Projekt "Przyroda i ja"

Miło nam poinformować, że jesteśmy laureatami V edycji Konkursu "Małe granty dla zrównoważonego rozwoju", którego organizatorem jest Stowarzyszenie Ekologiczne EKO-UNIA. Ideą projektu pn. "Przyroda i ja" jest kształtowanie świadomego i mądrego obcowania z przyrodą. Za pozyskane środki w kwocie 1 500,00zł zostaną zakupione karmniki, budki lęgowe i poidełka dla ptaków, narzędzia ogrodnicze, lupy, mikroskopy dla dzieci oraz kosze do segregacji śmieci. Dzieci będą uczestniczyły w zabawach i zajęciach o tematyce ekologicznej, przyrodniczej. Projekt trwa od maja do czerwca 2019. Serdecznie dziękujemy Pani Agacie Fogel, mamie Julii za ogromną pomoc w przygotowaniu Wniosku i realizacji projektu.

Copyright © 2023. Przedszkole nr 20 w Zielonej Górze "Pod Topolą" Rights Reserved.