Strajk

Szanowni Państwo, informujemy o przystąpieniu do akcji strajkowej od dnia 8 kwietnia 2019r. do odwołania.  Wg. referendum, do akcji strajkowej przystąpi 83% pracowników Miejskiego Przedszkola Nr 20. Nie jesteśmy w stanie zapewnić właściwej organizacji pracy przedszkola w sposób gwarantujący bezpieczeństwo i właściwą opiekę nad dziećmi.  Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Przypominamy, że przysługuje Państwu zasiłek opiekuńczy na dziecko a dowodem  usprawiedliwiającym nieobecność w pracy jest oświadczenie pracownika. O zakończeniu akcji strajkowej niezwłocznie Państwa poinformujemy.