Witaj w naszych aktualnościach.

Znajdziesz tu zawsze nowinki o nas, naszych planach, wydarzeniach.

Inauguracja Akademii pod Topolą

3 października (poniedziałek) o godz. 15.30 odbędzie się inauguracja Akademii pod Topolą. Serdecznie zapraszamy Sówki, Zajączki i Pszczółki z rodzicami oraz Profesorów.

Zdjęcia

28 września (środa) będą wykonywane zdjęcia. Koszt kompletu zdjęć wynosi 44,00 wykup dobrowolny.

Biesiada pod Topolą

22 września odbędzie się w naszym przedszkolu Biesiada pod Topolą czyli konkurs piosenki dla miejskich przedszkoli. W tym roku, z okazji 800-lecia Zielonej Góry i 700-lecia otrzymania praw miejskich będziemy śpiewać piosenki o Zielonej Górze.

Dzień Przedszkolaka

20 września świętujemy Dzień Przedszkolaka. O godz. 9.00 dzieci obejrzą bajkę pt. "Kopciuszek".

Dzień kropki

15 września obchodzimy "Dzień kropki" czyli święto kreatywności. Prosimy, aby tego dnia w ubiorze dzieci znalazły się kropki.

Wycieczka do lasu

14 września (środa) Pszczółki i Sówki wybierają się na wycieczkę do lasu. Rodziców prosimy podpisać "Zgodę". Prosimy ubrać dzieci wygodnie, stosownie do pogody.

Zebranie z rodzicami

6 września o godz. 16.30 odbędzie się zebranie z rodzicami, najpierw ogólne w grupie Sówek, później grupowe z wychowawcami.

WAKACJE, WAKACJE, WAKACJE

W miesiącu sierpniu nasze przedszkole jest nieczynne. Życzymy wszystkim wspaniałych, radosnych i bezpiecznych wakacji!!!

Zebranie z rodzicami

20 czerwca o godz. 16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci, które 1 września rozpoczną edukację przedszkolną. Serdecznie zapraszamy.

Pożegnanie starszaków

10 czerwca o godz. 16.00 uroczyste Pożegnanie Starszaków z przedszkolem. Zapraszamy Rodziców.

Wycieczka

6 czerwca wyjeżdżamy na wycieczkę do Parku Krasnala w Nowej Soli. Prosimy ubrać dzieci "na cebulkę". Można dać plecak z drobną przekąską.

Festyn

Dnia 27 maja w godzinach 15.30 - 18.00 odbędzie się festyn rodzinny. Serdecznie zapraszamy!!!

Przegląd Piosenki Przedszkolnej

29 kwietnia nasze Zajączki wystąpią w Teatrze Lubuskim z piosenką pt. "Na kubeczku z porcelany" podczas Przeglądu Piosenki Przedszkolnej.

Szukanie Zajączka

14 kwietnia Sówki wezmą udział w imprezie pod Ratuszem pt. Szukanie Zajączka.

Śniadanie Wielkanocne

13 kwietnia dzieci zasiądą do uroczystego "śniadania wielkanocnego". Prosimy ubrać tego dnia dzieci "odświętnie".

Copyright © 2022. Przedszkole nr 20 w Zielonej Górze "Pod Topolą" Rights Reserved.