Witaj w naszych aktualnościach.

Znajdziesz tu zawsze nowinki o nas, naszych planach, wydarzeniach.

Dzień Babci i Dziadka

Misie zapraszają swoje Babcie i Dziadków na uroczystość dnia 16 lutego na godz. 9.30

Akademia pod Topolą- Prawa dziecka

23 stycznia odbędzie się Akademia pod Topolą. Rodzice Zosi poprowadzą zajęcia pt. Prawa dziecka. Odbędzie się również rozprawa, osądzony zostanie Wik za napaść na Babcię i Czerwonego Kapturka :)

Dzień Babci i Dziadka

24 stycznia zapraszamy Babcie i Dziadków na uroczystość:

• na 13.00 do Pszczółek
  • na 13.45 do Jeżyków
  • na 14.30 do Sówek
  • na 15.30 do Zajączków

koncert muzyczny

20 stycznia o godz. 12.00 odbędzie się koncert muzyczny pt.: "Tam, gdzie chodzą fioletowe krowy"- opowieść muzyczna. Koszt imprezy zostanie pokryty z konta Rady Rodziców.

Bal karnawałowy

20 stycznia doroczny bal przebierańców. Prosimy przygotować dzieciom stroje. Będą wykonywane zdjęcia, wykup dobrowolny.

Czarodziej

11 stycznia 2023r. - spotkanie z Czarodziejem. Koszt biletu 8,00

Wigilia, Dzień Anioła

21 grudnia - Dzień Anioła i Wigilia czyli uroczysty świąteczny obiad. Prosimy przebrać dzieci za Aniołki.

Ognik

20 grudnia Sówki wychodzą do sali edukacyjnej Ognik w Straży Pożarnej.

JASEŁKA

Sówki: 19 grudnia o godz. 16.00

Jeżyki: 20 grudnia o godz. 14.30

Pszczółki: 20 grudnia o godz. 15.00

Zajączki: 20 grudnia o godz. 15.45

kiermasz świąteczny

W dniach od 12 do 16 grudnia zapraszamy na kiermasz świąteczny. Do nabycia będą aniołki, stroiki, pyszne pierniki i inne śliczności. Dochód zasili konto Rady Rodziców.

Pomaganie jest fajne

8 grudnia- Akademia pod Topolą, zajęcia pt.: Pomaganie jest fajne poprowadzi Pani Profesor Agata, mama Natalki.

koncer muzyczny

25 listopada o godz. 12.00 odbędzie się koncert muzyczny pt.: "Jak bandura z sopinką rozmawiała".

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada przypada Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia można przebrać się za misia, można również przynieść do przedszkola swojego ulubionego misia.

Copyright © 2023. Przedszkole nr 20 w Zielonej Górze "Pod Topolą" Rights Reserved.